^вгору
  
  
  
Get Adobe Flash player

Консультпункт "Університет для батьків"

Правила для дорослих у взаємодії з дитиною

1. Хваліть за успіхи і не сваріть за помилки.
Помічайте всі досягнення дитини і не акцентуйте увагу на недоліках. У жодному разі не дорікайте малюкові за те, що він чогось не вміє, навіть якщо це ж завдання легко виконують його однолітки. Не порівнюйте вашу дитину з ними! Пам'ятайте, що порівнювати можна лише вчорашні й сьогоднішні успіхи дитини. 
З радістю сприймайте правильні відповіді, аргументовані думки. Вказувати на допущені помилки треба обережно, починаючи з похвали. Наприклад: «Молодець! Ти намагався діяти правильно, але в тебе ще не все виходить. Наступного разу ти зможеш виконати завдання краще, ніж сьогодні».

Детальніше...

Батько

Чомусь багато батьків переконані, що поки дитина мала, не вміє ходити та розмовляти, їй цілком вистачить і мами. Не чоловіча це справа – змінювати памперси та «агукати». От підросте трішечки, тоді й тато може брати участь у процесі виховання.

  • ØЯкщо дитина знає ласкавий голос батька, його добре обличчя, запах, сміх, якщо вона звикла до турботливих дотиків батьківських рук, отже, тато стане для маляти такою ж важливою людиною, як і мама.

Детальніше...

7 етапів у вихованні дитини

1. Шукайте надійної поради

Якщо батьки усвідомлюють, що в руках здоров’я і благополуччя дітей, то напевно, стануть шукати надійної поради у вихованні.

Про любов до дітей: В своїй книзі про виховання дітей, яка вийшла у 1928р., відомий американський психолог Джон Броде Уотсон радив батькам: «Ніколи не обнімайте і не цілуйте дітей. Не беріть їх на коліна». Однак, порівняно нещодавно, в журналі «Наші діти» за 03.99р. психологи Віра Лейн і Дороті Моліно писали, що «згідно досліджень, діти, які в ранньому віці були позбавлені батьківської ласки і любові, зазвичай нещасливі». В 1969р. в журналі «New York Times Magazine» відомий психоаналітик Бруно Беттельхайм звернув особливу увагу на те, що «в дитини є право формувати власну думку не під впливом настанов батьків, а виключно за допомогою свого життєвого досвіду».

Детальніше...

Бабуся і дідусь

   У Вас народилося маля.  І це не тільки Ваша радість. Разом  із Вами радіють і Ваші батьки, тому що тепер вони стали бабусями й дідусями. Молоді батьки обирають різні позиції стосовно нових персонажів. Деякі мами й тата із задоволенням використовують допомогу бабусь – дідусів – із малям посидіти, погуляти, погодувати. А деякі, навпаки, вважають, що у вихованні повинні брати участь тільки мама й тато, і інші родичі можуть розбалувати малюка.

Детальніше...

Дід Мороз

   Із наближенням Нового року ми все частіше говоримо маляті «От будеш себе гарно поводити, Дід Мороз принесе тобі подарунки». А потім настає момент зустрічі із самим Дідом Морозом – на ранку в дитячому садочку або вдома. Досить часто буває, що діти лякаються «доброго дідуся». Чому це відбувається?

Детальніше...

Copyright © 2013. KIDS ScHO0L Rights Reserved.